Kontaktai

Gaminiai

Uždangos

Roletai

Lengvai pritaikomi prie kiekvieno lango, valdomi grandinėle arba pulteliu. Itin platus audinių pasirinkimas, iš kurių išsirinks net ir patys išrankiausi. Roleto audinys susisuka į ritinėlį ant vamzdžio uždengto specialiu aliuminiu profiliu.

Diena – naktis roletai

Galima reguliuoti šviesos kiekį nepakeliant roleto aukštyn. Šie roletai pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą galima padidinti arba sumažinti šviesos srautą.

„Black out“ roletai

Gumuotas audinio sluoksnis 100% stabdo šviesos pralaidumą, aklinai užtamsina patalpą.

Puikus pasirinkimas miegamajame, vaikų kambaryje, foto studijose, konferencijų patalpose.

Tam tikrų audinių gumuoto sluoksnio sidabrinis paviršius atspindi saulės spindulius ir taip padeda išlaikyti optimaliausią kambario temperatūrą karštu metų laiku.

„Screen“ roletai

Tankus audinio pynimas blokuoja saulės šviesos ryškumą, tačiau nesutrukdo mėgautis nuostabiu vaizdu pro langą net ir pilnai nuleidus roletą.

Puikiai apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano.

Idealiai tinka vonios kambariui, biurui, darbo kambariui.

Dvigubi roletai

Tai naujoviška dviguba viršutinė kasetė su dviem valdymo mechanizmais. Vienoje kasetėje galima rinktis du skirtingus audinius – dienai ir nakčiai. Pagal Jūsų poreikius galite rinktis, ar pilnai užtamsinti kambarį, ar tik dekoruoti. Taip pat galima naudoti abu audinius vienu metu: ir kambario dekoravimui, ir užtamsinimui.

About Image

Roletai ``Diena - naktis``

Diena naktis – tai dvisluoksnis roletas, gaminamas iš horizontaliai juostuoto audinio. Lengvai patraukus roleto grandinėlę, vienas audinio sluoksnis pasislenka ir langas užsitemdo. Galimos roletų variacijos – paprasti arba kasetiniai; montuojami ant lango, nišoje arba virš jos.

About Image

Roletai plastikiniams langams

Kadangi vis dažniau namuose renkamės plastikinius langus, juos įsigiję ieškome, kuo jį uždengti nakties bei dienos metu. Roletai plastikiniams langams – tai puikus būdas pasislėpti nuo dienos šviesos arba aplinkinių žvilgsnių tamsiu paros metu. Jie unikalūs tuo, kad yra montuojami į lango stiklajuostes.

About Image

Foto roletai

Tokio tipo langų uždanga atrodo itin įspūdingai, todėl ją drąsiai galima rinktis kaip pagrindinį kambario akcentą. Išsirinkite geros kokybės paveikslėlį ar nuotrauką ir mes padėsime Jums sukurti įspūdingą namų stilių.

About Image
Taip pat prekiaujame roletais stoglangiams bei roletais valdomais varikliu

Žaliuzės

Medinės žaliuzės

Medines žaliuzes renkasi tie, kurie vertina natūralumą bei rafinuotumą. Šios žaliuzės, neseniai dar buvusios retas reiškinys namų interjere, vis labiau populiarėja ir pakeičia užuolaidas.

Žaliuzes galima rinktis iš 2 skirtingų pločių 25mm ir 50mm lamelių. Žaliuzės valdomos virvelių pagalba.

Fauxwood žaliuzės

Šios žaliuzės išoriškai nelabai skiriasi nuo medinių žaliuzių, tik atidžiai įsižiūrėjus, akyla akis galėtų pamatyti, kad jos pagamintos iš plastiko.

Puikus pasirinkimas drėgnose ar mažai šildomose/ventiliuojamose patalpose, kaip vonios kambaryje ar garaže.

ISO medinės žaliuzės

Tai puikus pasirinkimas, norint žaliuzę tvirtinti į lango stiklajuostes. Tokiu būdu, atidarant langą, žaliuzė juda kartu su juo. Žaliuzės gali būti 25mm lamelių su medžio apdaila.

Plisuotos žaliuzės

Tai klostuotas audinys, tvirtinamas ant lango rėmo. Plisuotų žaliuzių valdymo galimybių pasirinkimas – dar vienas šio gaminio privalumas. Iš apačios į viršų ar iš viršaus į apačią, galimybė palikti ties viduriu, apačioje ar viršuje. Tai leis jums uždengti tik dalį lango, jei besileidžianti saulė apšviečia tik lango kampą.

Šių žaliuzių populiarumą lemia ir tai, jog jas galima pagaminti pačių įvairiausių geometrinių formų, todėl jos lengvai pritaikomos net ir trapecijos, trikampio, ovalo formos langams ar stoglangiams

Plisuotos žaliuzės Diena-naktis

Šio tipo plisuotos žaliuzės yra puikus pasirinkimas tiems kurie nori turėti tiek dieninį tiek naktinį audinio pasirinkimą, arba derinti 2 skirtingus audinius). Tarpusavyje galima derinti itin plonus ir peršviečiamus audinius, kurie atstos dienines užuolaidas ir itin tankius gumuotus „Black-Out“ audinius, kuriuos galėsite naudoti naktį.

Žaliuzės valdomos iš viršaus į apačią ir atvirkščiai, tiesiog pasirenkant kurį audinį norite pakelti ar nuleisti tuo momentu.

Project Image

Vertikalios žaliuzės naudojamos įvairiausios paskirties patalpose. Jomis nesunkiai suteiksite solidumo ir elegancijos firmos biurui, sukursite jaukią ir ramią aplinką savo namuose. Šios žaliuzės švelniai išsklaido ir sureguliuoja į pro langus sklindantį šviesos srautą, bei sukuria naują išskirtinį interjerą.

Project Image

Šios žaliuzės ne tik apsaugo nuo saulės, bet tuo pačiu šviesą paverčia savarankišku interjero elementu. Saulės šviesą šio tipo žaliuzės naudoja tam, kad būtų sukurta jaukumo atmosfera, ir netgi uždarytos, jos savo forma sudaro lange gražų šviesos ir šešėlių paveikslą. Šios žaliuzės lengvai pritaikomos, jos tampa ne tik kambario puošmena, bet ir būsto fantazijos dalimi.

Project Image

Apsauginės žaliuzės – langinės yra puikus sprendimas norint apsaugoti savo langus, duris ar vartus nuo įsilaužimo ar chuliganizmo. Šios žaliuzės žiemą puikiai sulaiko šaltį. Šilumos energetiniai nuostoliai pro langus sumažėja iki 40%, todėl žiemos metu patalpose bus šilčiau. Šių žaliuzių pagalba vasaros metu patalpose bus vėsiau, nes žaliuzės sulaikys tiesioginius saulės spindulius.

Project Image

Natūralių medžio juostelių žaliuzės padeda sukurti išskirtinį, prabangų interjerą. Horizontalios medinės žaliuzės puikiai dera prie visų interjero elementų ir suteikia natūralumą. Juostelės gaminamos iš lengvos ir tvirtos medienos, padengtos specialiu laku, kuris apsaugo nuo saulės blukinimo ir drėgmės.

Project Image

Horizontalios aliumininės žaliuzės – tai klasika. Jos laikomos viena iš praktiškiausiu žaliuzių rušių. Lengvos, išskirtinės, jos idealiai prisitaiko tiek prie minimalistinio ofisinio interjero, tiek prie namų atmosferos jaukumo. Horizontalios aliumininės žaliuzės nepraleidžia saulės šviesos, nesideformuoja, netraukia dulkių ir purvo, nekaupia statinio krūvio.

Project Image

Horizontalios fasado žaliuzės – viena efektyviausių priemonių apsaugai nuo saulės, nes žaliuzės, montuojamos langų išorėje, atspindi didžiąją saulės spindulių dalį jiems dar nepasiekus stiklo. Šias žaliuzes lengva valdyti, kontroliuoti saulės šviesos patekimą į patalpą.

Project Image

Plisuotų žaliuzų paskirtis – reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Šios unikalios žaliuzės ne tik pagyvina, bet ir sukuria stilingo ir modernaus interjero įspūdį.

Project Image

Panelinės žaliuzės gali būti labai įvairios, kombinuojant net kelis audinius ar spalvas. Šios žaliuzės patalpoje sukuria ypatingą atmosferą, kadangi slankiojami audiniai persidengia.

Tinkleliai - rėmeliai

Tinkleliai – rėmeliai, tai patikima apsauga nuo uodų ir kitų skraidančių vabzdžių. Siauras ir lengvas aliumininis rėmelis montuojamas lango išorėje iš vidinės pusės, tvirtinami magnetų ar laikiklių pagalba prie lango rėmo. Tai nesudėtingas montavimas bei užtikrintas patvarumas bei funkcionalumas.

Tinkleliai - durys

Tinklelis – durys naudojamas patalpų apsaugai nuo vabzdžių. Tai geriausias sprendimas, norint apsaugoti nuo vabzdžių patalpas, kur dažnai varstomos durys. Tinklelis nuo vabzdžių – tai stabilios ir tvirtos konstrukcijos durų rėmas, pagamintas iš tvirto aliuminio profilio sistemos, kuris nekeičia savo formos bei išlaiko puikiai įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris.

Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinklelis – rėmelis

Iš aliuminio profilio pagamintas tinklelis – rėmelis yra tvirtas ir stabilus. Lengvai montuojamas užsukat kabliukus. Prireikus išsivalyti langą, tinklelius galima lengvai nuimti, o baigus darbą, taip pat lengva uždėti.

Tinkleliai gali būti gaminami su antialerginiu, nematomu arba aliuminiu tinklu.

Antialerginis tinklas – tankesnis ir specialiai pritaikytas alergiškiems žmonėms, kai patalpos gali būti vėdinamos nesibaiminant alergijų. Skirtas, kai reikalinga apsauga ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo žiedadulkių, sukeliančių alergijas vasaros metu.

Nematomas tinklas – pagamintas iš anglies pluošto, žvelgiant iš vidaus į lauką, yra maksimaliai perregimas, unikali jo savybė – beveik nematomas. Puikiai apsaugo nuo vabzdžių ir visiškai neužtamsina patalpos, praleidžia daugiau saulės spindulių bei oro.

Aliuminis tinklas – lankstus, atsparus plyšimui. Neatsparus deformacijai esant stipriems smūgiams.

Tinklelis – roletas

Šie tinkleliai gali būti montuojami tiek ant langų, tiek ant durų. Veikimo principas labai panašus į roletų, kadangi tinklelį galima nuleisti ir pakelti (montuojant ant durų, tinklelis gali nusistumti į šoną), todėl kai tinklelis jums nereikalingas, pvz. žiemos metu, jį galima tiesiog pakelti, o esant poreikiui lengvai nuleisti.

Tinklelio apatiniame ir šoniniuose profiliuose įmontuotas šepetėlis, kuris uždengia plyšius.

Tinklelis - durys

Šis tinklelis puikiai apsaugo nuo vabzdžių, medžių ar kitų augalų lapų patekimo į namus. Puikiai tinka visų tipų lauko ar balkono durims. Klientui pageidaujant, galima įmontuoti skydelį ar landą gyvūnams.

Tinkleliai gali būti gaminami su antialerginiu, nematomu arba aliuminiu tinklu.

Plisuotas tinklelis

Tai tinkleliai, kurie puikiai tinka stumdomoms sistemos ar platesnėms durims. Tinklelis nusistumia į šoną, norint išeiti. Stipraus magneto pagalba, tinklelis nepalieka tarpų tarp savęs ir lango rėmo.

Lengvai prižiūrimas bei patogus naudotis.

Apsauginės žaliuzės

Klasikinės apsauginės žaliuzės

Klasikinių apsauginių žaliuzių sistema skirta montuoti jau pastatytuose pastatuose. Jos gali būti montuojamos prie lango rėmo, nišoje, ant nišos ar ant sienos.

Dėka plačios spalvų paletės, šios apsauginės žaliuzės gali tapti puikiu dekoratyviniu eksterjero elementu.

Į jas galima integruoti tinklelį nuo vabzdžių, kuris apsaugos nuo įkyrių uodų, bet nesumažina oro bei šviesos patekimo į patalpą.

Sienoje integruotų apsauginių žaliuzių sistema specialiai pritaikyta naujai statomiems arba rekonstruojamiems namams. Jos išskirtinumas – visiškai paslepiama viršutinė dėžė, o šoninės kreipiančiosios pritaikomos prie lango rėmo spalvos. Tokiu būdu išvengiama dalies lango uždengimo ar pastato eksterjero darkymo, montuojant išsikišančias dėžes ant pastato fasado.

 

Sienoje integruotos apsauginės žaliuzės

Fasado roletai

Klasikiniai fasado roletai

Iš ekstruduoto aliuminio pagaminta kasetė uždengia audinį, kas ne tik pagerina estetinį vaizdą, bet ir apsaugo audinį. Roletai gali būti su elektrine pavara, valdoma nuotoliniu būdu, pasitelkiant nuotolinio valdymo pultelius ar telefoną, arba su rankine pavara, naudojant rankeną.

Efektyviai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl galima nebijoti, kad saulė nublukins patalpoje esančius audinius ar baldus.

„ANTIWIND“ sistema apsaugo nuo lengvo vėjelio.

ZIIIP fasado roletai

Iš ekstruduoto aliuminio pagaminta kasetė skirta nišų ir fasadų instaliacijai. ZIIIP sistema garantuoja visišką patalpų užtamsinimą, todėl galite mėgautis malonia vėsa patalpų viduje. Platus audinių ir spalvų pasirinkimas leidžia kurti išskirtinį eksterjerą.

Fasado horizontalios žaliuzės

C-80

Žaliuzių ilgaamžiškumą bei kokybę užtikrina iš cinko bei aliuminio lydinio pagaminti juostelių laikikliai kreipiančiosiose. Žaliuzės gali būti su elektrine pavara ir valdomos nuotoliniu būdu pultelio ar telefono pagalba. Platus spalvų pasirinkimas – patenkins kiekvieno poreikius.

Z-90

Z formos juostelės leidžia visiškai užtamsinti patalpą ir efektyviai apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Žaliuzės gali būti su elektrine pavara ir valdomos nuotoliniu būdu pultelio ar telefono pagalba. Platus spalvų pasirinkimas – patenkins kiekvieno poreikius.

Paslaugos

Matavimas – patyrę įmonės meistrai išmatuos užsakomas žaliuzes, roletus, romanetes, markizes, apsaugines grotas, vartus, langus namuose ar biure Jums patogiu laiku.

Montavimas – atliekami visų produktų montavimo darbai. Bendrovės darbuotojai sumontuos užsakomas žaliuzes, roletus, romanetes, markizes, apsaugines grotas, vartus, langus namuose ar biure Jums patogiu laiku.

Remontas – sugedus Jūsų įsigytam produktui, galite pristatyti gaminius į mūsų biurą arba išsikviesti meistrą į namus Jums patogiu laiku. Esant galimybei meistras suremontuos vietoje.

Counter

< class="title">

70

Project done

Construction Simulator

70

Happy Clients

Construction Simulator

70

Completed Co.

Construction Simulator

70

Country Cover

Construction Simulator

contact with us

Speak with our consultant

    Explore the Features

    Full project management

    Vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accu qui blandit praesent lupta tum zril delenit augue dolore eu. Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulput.