Kontaktai

Gaminiai

Garažo vartai

Sekcijiniai garažo vartai

Platus asortimentas;

Sekcijų užpildas – 40 mm storio poliuretano sluoksniu;

Vartų gamyba pagal konkrečius išmatavimus;

ISO 9001 kokybės sistema ir CE sertifikuoti gaminiai;

Garažo vartai gaminami pagal individualius išmatavimus, todėl galima rinktis iš skirtingų dizainų ir neapsiriboti matmenimis.

Platus nerūdijančio plieno aplikacijų pasirinkimas atitiks didžiausius dizaino reikalavimus. Nerūdijančio plieno langeliai suteiks vartams šiuolaikišką išvaizdą.

Jūsų patogumui – praėjimo durys vartuose idealus pasirinkimas, jei garažas nuolat naudojamas kartu ir kaip įėjimas. Galimas kairės ar dešinės pusės varstymas, žemas slenkstis, o praėjimo plotis gali būti net iki 1.2m.

Saugios ir tvirtos kreipiančiųjų sistemos pritaikomos individualiai pagal garažo specifiką, taip pat jos pritaikytos ir šlaitiniam pakilimui. Kreipiančiosios standartiškai yra cinkuotos, tačiau gali būti dažomos milteliniu būdu bet kuria spalva.

Vartai gali būti su automatiniu pakilimu arba rankinio pakėlimo.

Platus nerūdijančio plieno aplikacijų pasirinkimas suteiks galimybę įgyvendinti net ir didžiausius dizaino reikalavimus. Nerūdijančio plieno langeliai suteiks vartams ne tik šiuolaikišką išvaizdą, bet ir bus papildomu šviesos šaltiniu garažo patalpoje.

Aliuminio dalys gali būti dažomos milteliniu būdu taip pritaikant jas prie Jūsų garažo interjero. Žemas slenkstis gali būti tvirtinamas tiesiai prie esamų garažo grindų.

Dvigubo akrilo langai gali būti skaidrūs, matiniai, padengti “šerkšnu” arba tonuoti. Panoraminių segmentų rėmas gali būti dažomas bet kuria RAL paletės spalva arba dengtas auksinio ąžuolo imitacija.

Vartai gali būti su automatiniu ar rankiniu atidarymu.

Atveriami vartai gali būti puikus sprendimas tiek tradiciniam garažui, tiek garažams, kurie naudojami intensyviam darbui ar sandėliavimui. Originali tvirta konstrukcija, paprastumas ir lengva priežiūra užtikrina šių vartų ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą ilgą laiką.

Panoraminiai segmentai ne tik įleidžia šviesos į garažą, bet ir suteikia garažo vartams išskirtinę išvaizdą. Jų rėmas gali būti dažomas bet kuria RAL paletės spalva arba dengtas auksinio ąžuolo imitacija. Dvigubo akrilo langai gali būti skaidrūs, matiniai, padengti “šerkšnu” arba tonuoti.