Kontaktai

PVC langai

Project Image

Patikimas ir ilgaamžis PREMIUM klasės vokiškas PVC langų profilis. Langai atitinka A naudingumo klasę juos komplektuojant su 3-jų stiklų paketu. 5 kamerų, 70mm storio rėmas. Uw=1,20W/(m2K). Galimas stiklo paketas su užpildo plokšte iki 44mm.

Project Image

PREMIUM klasės vokiška PVC langų sistema. Puikus kainos ir kokybės santykis. Ypatinga kokybė ir ilgaamžiškumas, tvirtumas, itin gera šiluminė izoliacija, kuri atitinka A+ naudingumo klasę. 6 kamerų, 76mm storio rėmas su centrine tarpine po stiklo paketu. Uw=1.10 W/(m2K). Puikiems šiluminiams rodikliams pasiekti rėme ir varčioje komplektuojami TERMO profiliai. Galimas stiklo paketas su užpildo plokšte iki 48mm.

Project Image

Naujos karto PREMIUM Klasė sukurta patenkinti reikliausių klientų ir architektų norus. Šiluminė izoliacija atitinka A++ langų energinio naudingumo klasę. Modernus, net 7 kamerų, 88mm storio rėmas su centrine tarpine po stiklo paketu. Uw=0.91 W/(m2K). Puikiems šiluminiams rodikliams pasiekti rėme ir varčioje komplektuojami TERMO profiliai. Galimas stiklo paketas su užpildo plokšte iki 52mm.

Project Image

Langai pagaminti iš REHAU profilio yra labai geras pasirinkimas energiją taupantiems klientams. Pasižymintys puikia šilumos izoliacija net iki 0,77 W/m²K, šie gaminiai tikrai atitiks A+, A++ energijos klasę . Iš šio profilio pagaminti langai turi tris sandarinimo tarpines, kas užtikrina patikimą apsaugą nuo vėjo ir drėgmės. Langų rėmas komplektuojamas su 80mm profiliu. Galimybė pasirinkti stiklo paketą: 24mm ar 48mm.

Project Image

Novatoriški 6 kamerų, 80 mm pločio, 2 sandarinimo tarpinių sistemos, premium klasės PVC langai su 44 mm stiklo paketais Ug=0,5 W/(m²K), orientuoti į aukštų kokybės reikalavimų pastatų savininkus, kurie ieško A+ energetinio efektyvumo klasės gaminio.

Project Image

Išskirtinės kokybės, 6 kamerų, 80 mm pločio, 3 sandarinimo tarpinių sistemos, premium klasės langai su naujos kartos 44 mm stiklo paketais Ug=0,5 W/(m²K), orientuoti į individualių namų savininkus, kurie statosi namus ir nori pasiekti A++ energetinio efektyvumo klasę.