Kontaktai

Roletai

Lengvai pritaikomi prie kiekvieno lango, valdomi grandinėle arba pulteliu. Itin platus audinių pasirinkimas, iš kurių išsirinks net ir patys išrankiausi. Roleto audinys susisuka į ritinėlį ant vamzdžio uždengto specialiu aliuminiu profiliu.

Diena – naktis roletai

Galima reguliuoti šviesos kiekį nepakeliant roleto aukštyn. Šie roletai pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą galima padidinti arba sumažinti šviesos srautą.

„Black out“ roletai

Gumuotas audinio sluoksnis 100% stabdo šviesos pralaidumą, aklinai užtamsina patalpą.

Puikus pasirinkimas miegamajame, vaikų kambaryje, foto studijose, konferencijų patalpose.

Tam tikrų audinių gumuoto sluoksnio sidabrinis paviršius atspindi saulės spindulius ir taip padeda išlaikyti optimaliausią kambario temperatūrą karštu metų laiku.

„Screen“ roletai

Tankus audinio pynimas blokuoja saulės šviesos ryškumą, tačiau nesutrukdo mėgautis nuostabiu vaizdu pro langą net ir pilnai nuleidus roletą.

Puikiai apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano.

Idealiai tinka vonios kambariui, biurui, darbo kambariui.

Fasado roletai

Klasikiniai fasado roletai

Iš ekstruduoto aliuminio pagaminta kasetė uždengia audinį, kas ne tik pagerina estetinį vaizdą, bet ir apsaugo audinį. Roletai gali būti su elektrine pavara, valdoma nuotoliniu būdu, pasitelkiant nuotolinio valdymo pultelius ar telefoną, arba su rankine pavara, naudojant rankeną.

Efektyviai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl galima nebijoti, kad saulė nublukins patalpoje esančius audinius ar baldus.

„ANTIWIND“ sistema apsaugo nuo lengvo vėjelio.

ZIIIP fasado roletai

Iš ekstruduoto aliuminio pagaminta kasetė skirta nišų ir fasadų instaliacijai. ZIIIP sistema garantuoja visišką patalpų užtamsinimą, todėl galite mėgautis malonia vėsa patalpų viduje. Platus audinių ir spalvų pasirinkimas leidžia kurti išskirtinį eksterjerą.