Kontaktai

Gaminiai

Durys

Besirinkdami duris iš įvairaus dizaino ir stilių gausos, besivaikydami patrauklios kainos, nepamirškite apie tai kas svarbiausia – apie durų savybes. Nei vienas žmogus plika akimi negali jų nustatyti, todėl durų savybės ir techninės charakteristikos nustatomos specialiose universitetų, institutų ar kitų tyrimo centrų laboratorijose. Eksperimentai atliekami su gamintojo durimis, todėl gauti rezultatai visiškai atitinka tikrovę. Vienkartinis produkto bandymas, net jei rezultatai ir teigiami, nepakankamai užtikrina, kad gaminama produkcija visada tenkins jai keliamus reikalavimus. Būtent todėl siekiant įsitikinti, kad gamintojas turi visas būtinas sąlygas produkcijos kokybės stabilumui išlaikyti, statybos produkcijos sertifikavimo centro (SPSC) ekspertai atlieka gamintojo gamybos kontrolės sistemos įvertinimus.

Mūsų siūloma produkcija:

Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mumis!

PVC durys

PVC Lauko durys – tai modernaus dizaino, funkcionalus ir stabilus, aukšto energijos efektyvumo gaminys. PVC duru gaminiai pasiekia A++ energinės naudingumo klasę.

Tokio tipo lauko durys gaminamos is pvc profilio, kuris yra sustiprintas tikslia armatura viduje, ir kampuose sujungtas tarpusavyje. Taip užtikrinamas gaminio stabilumas.

PVC durys gali būti vienspalvės ar medzio imitacijos atspalvių bei skirtingo dizaino. Tai padės duris lengvai priderinti prie namo fasado net išrankaiusiems klientams. Lengvai prižiūrimos. Gaminiai pasižymi ilgaamžiškumu.

Aliuminės lauko durys (šilto, šalto)

Aliuminės lauko durys, atsižvelgiant į tai kur bus montuojamos skirstomos i šilto ir šalto aliuminio duris.

Šilto aliuminio durys gaminamos iš šilto profilio, kuris turi specialų terminį intarpą ir suteikia gaminiui geresnes šilumines savybes. Dažniausiai jos montuojamos kaip pagrindinės lauko durys individualiuose namuose, kotedžuose, ofisuose, ir kituose pastatuose, kur reikalingos geros šilumos izoliacinės savybės.

Šalto aliuminio durys priešingai nei šilto aliuminio, gali buti montuojamos patalpose, kurios nereikalauja daug šilumos. Gali buti montuojamos lauke, kaip pagrindines pastato ar statinio durys, bei pastato viduje. Šios durys tinka sandėliukams, garažams, kitose specialiosios paskirties patalpose bei pastato viduje tarp patalpų.

Šarvo durys

Pagrindinė priežastis, kodel klientai renkasi šarvo duris yra padidintas saugumas. Šarvo durys gaminamos iš plieno, todėl yra tvirtos ir patikimos. Jos taip pat gerai izoliuoja garsą ir pasižymi ilgaamžiškumu. Šarvo durys gali būti montuojamos tiek lauke, tiek viduje.

Lauko Šarvo durys nebijo tiesioginės saulės, drėgmės bei kitų aplinkos poveikių. Durų varčia gaminama naudojant aukščiausios kokybės impregnuotas plokštes.

Vidaus šarvo durys dažniausiai montuojamos kaip pagrindinės įėjimo durys į butus.

Kalbant apie išvaizdą ar dizainą, klientas individualiai gali rinktis tiek spalvą, tiek durų plokštės išraižymą.