Kontaktai

Gaminiai

Langai

PVC langai

Project Image

Patikimas ir ilgaamžis PREMIUM klasės vokiškas PVC langų profilis. Langai atitinka A naudingumo klasę juos komplektuojant su 3-jų stiklų paketu. 5 kamerų, 70mm storio rėmas. Uw=1,20W/(m2K). Galimas stiklo paketas su užpildo plokšte iki 44mm.

Project Image

PREMIUM klasės vokiška PVC langų sistema. Puikus kainos ir kokybės santykis. Ypatinga kokybė ir ilgaamžiškumas, tvirtumas, itin gera šiluminė izoliacija, kuri atitinka A+ naudingumo klasę. 6 kamerų, 76mm storio rėmas su centrine tarpine po stiklo paketu. Uw=1.10 W/(m2K). Puikiems šiluminiams rodikliams pasiekti rėme ir varčioje komplektuojami TERMO profiliai. Galimas stiklo paketas su užpildo plokšte iki 48mm.

Project Image

Naujos karto PREMIUM Klasė sukurta patenkinti reikliausių klientų ir architektų norus. Šiluminė izoliacija atitinka A++ langų energinio naudingumo klasę. Modernus, net 7 kamerų, 88mm storio rėmas su centrine tarpine po stiklo paketu. Uw=0.91 W/(m2K). Puikiems šiluminiams rodikliams pasiekti rėme ir varčioje komplektuojami TERMO profiliai. Galimas stiklo paketas su užpildo plokšte iki 52mm.

Project Image

Langai pagaminti iš REHAU profilio yra labai geras pasirinkimas energiją taupantiems klientams. Pasižymintys puikia šilumos izoliacija net iki 0,77 W/m²K, šie gaminiai tikrai atitiks A+, A++ energijos klasę . Iš šio profilio pagaminti langai turi tris sandarinimo tarpines, kas užtikrina patikimą apsaugą nuo vėjo ir drėgmės. Langų rėmas komplektuojamas su 80mm profiliu. Galimybė pasirinkti stiklo paketą: 24mm ar 48mm.

Project Image

Novatoriški 6 kamerų, 80 mm pločio, 2 sandarinimo tarpinių sistemos, premium klasės PVC langai su 44 mm stiklo paketais Ug=0,5 W/(m²K), orientuoti į aukštų kokybės reikalavimų pastatų savininkus, kurie ieško A+ energetinio efektyvumo klasės gaminio.

Project Image

Išskirtinės kokybės, 6 kamerų, 80 mm pločio, 3 sandarinimo tarpinių sistemos, premium klasės langai su naujos kartos 44 mm stiklo paketais Ug=0,5 W/(m²K), orientuoti į individualių namų savininkus, kurie statosi namus ir nori pasiekti A++ energetinio efektyvumo klasę.

Stumdomos sistemos

Project Image

PSK

Atverčiamos ir nustumiamos terasinės durys, puikiai tinkamos išėjimams į terasą. Tiks net pačiam išrankiausiam pirkėjui, norinčiam puikaus gaminio už prieinamą kainą.
Rekomeduojamas gaminio varčios plotis iki 1,3 metro.

Project Image

Dviejų sandarinimo tarpinių sistemos stumdomos plastikinės terasos durys, orientuotos į aukštų kokybės reikalavimų pastatų savininkus. Šio modelio durys yra skirtos tiems, kam reikia stumdomų terasos durų, tačiau dėl per didelio angos dydžio nėra galimybės panaudoti įprastines lygiagrečiai stumdomas ir atverčiamas PSK tipo duris.

Project Image

Nustumiamos plastikinės terasos durys, orientuotos tik į pačios aukščiausios kokybės reikalavimų pastatus. Šio modelio durys yra skirtos tiems, kam reikia išskirtinai didelių gabaritų terasos durų. Jos neturi slenksčio, yra lengvai atidaromos/uždaromos, todėl net vaikui nekils kliūčių jomis naudojantis.

Mediniai langai

Medis yra sena ir patikima medžiaga. Svarbiausios jo savybės – natūralumas ir jaukumas. Langų mediena yra specialiai suklijuota, todėl jos atsparumas deformacijai ir patikimumas atitinka pačius aukščiausius medžio gaminiams keliamus reikalavimus.

Medžio langai pritaikomi įvairiausiems klientų norams, architektūros stiliams. Medis gali būti lakuojamas daugiau kaip 20 lako atspalvių, dažomas daugiau nei 200 spalvų. Medžio profilis gali būti kaustomas aliuminiu, kuris taip pat gali būti dažomas RAL paletės spalvomis arba anoduojamas. Vidų bei išorę galima lakuoti arba dažyti skirtingomis spalvomis.

Medinių langų profiliai gali būti 78 ir 92mm storio.

Aliuminiai langai

Šalto/šilto aliuminio langai

Aliuminio langai – tai produktas, kuris pasižymi moderniu stiliumi, patikima ir tvirta konstrukcija, minimalia priežiūra bei ilgaamžiškumu. Dažniausiai pasirenkami tuomet, kai langu konstrukcijos suprojektuotos didelių ismatavimų. Jie atsparūs krituliams, ugniai, dideliems temperatūros svyravimams, bei išlinkimams. Gali būti montuojami indvidualiuose namuose, šiuolaikiniuose ofisuose ir tam tikros paskirties objektuose.

Iš aliuminio profilio langai gaminami naudojant tiek šalto (45-51mm) tiek šilto aliuminio profilius (52-86mm).

         Langai pagaminti, iš šalto aliuminio profilio nepasižymi tokiomis geromis termoizoliacinėmis savybėmis, todėl dažniausiai yra naudojami  vidinių (pertvarų, vitrinų) ir išorinių (balkonų, terasų, stoginių) konstrukcijų gamybai.

         Šilto aliuminio langai gali būti komplektuojami naudojant 24-48mm stiklo paketus. Langas sandarinamas 2 tarpinėmis.