Kontaktai

Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinklelis – rėmelis

Iš aliuminio profilio pagamintas tinklelis – rėmelis yra tvirtas ir stabilus. Lengvai montuojamas užsukat kabliukus. Prireikus išsivalyti langą, tinklelius galima lengvai nuimti, o baigus darbą, taip pat lengva uždėti.

Tinkleliai gali būti gaminami su antialerginiu, nematomu arba aliuminiu tinklu.

Antialerginis tinklas – tankesnis ir specialiai pritaikytas alergiškiems žmonėms, kai patalpos gali būti vėdinamos nesibaiminant alergijų. Skirtas, kai reikalinga apsauga ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo žiedadulkių, sukeliančių alergijas vasaros metu.

Nematomas tinklas – pagamintas iš anglies pluošto, žvelgiant iš vidaus į lauką, yra maksimaliai perregimas, unikali jo savybė – beveik nematomas. Puikiai apsaugo nuo vabzdžių ir visiškai neužtamsina patalpos, praleidžia daugiau saulės spindulių bei oro.

Aliuminis tinklas – lankstus, atsparus plyšimui. Neatsparus deformacijai esant stipriems smūgiams.

Tinklelis – roletas

Šie tinkleliai gali būti montuojami tiek ant langų, tiek ant durų. Veikimo principas labai panašus į roletų, kadangi tinklelį galima nuleisti ir pakelti (montuojant ant durų, tinklelis gali nusistumti į šoną), todėl kai tinklelis jums nereikalingas, pvz. žiemos metu, jį galima tiesiog pakelti, o esant poreikiui lengvai nuleisti.

Tinklelio apatiniame ir šoniniuose profiliuose įmontuotas šepetėlis, kuris uždengia plyšius.

Tinklelis - durys

Šis tinklelis puikiai apsaugo nuo vabzdžių, medžių ar kitų augalų lapų patekimo į namus. Puikiai tinka visų tipų lauko ar balkono durims. Klientui pageidaujant, galima įmontuoti skydelį ar landą gyvūnams.

Tinkleliai gali būti gaminami su antialerginiu, nematomu arba aliuminiu tinklu.

Plisuotas tinklelis

Tai tinkleliai, kurie puikiai tinka stumdomoms sistemos ar platesnėms durims. Tinklelis nusistumia į šoną, norint išeiti. Stipraus magneto pagalba, tinklelis nepalieka tarpų tarp savęs ir lango rėmo.

Lengvai prižiūrimas bei patogus naudotis.