Kontaktai

Mediniai langai

About Image

Medis yra sena ir patikima medžiaga. Svarbiausios jo savybės – natūralumas ir jaukumas. Langų mediena yra specialiai suklijuota, todėl jos atsparumas deformacijai atitinka pačias griežčiausias Vokietijos medžio gaminiams taikomų standartų normas. Medžio langai pritaikomi įvairiausiems klientų norams, architektūros stiliams. Medis gali būti lakuojamas daugiau kaip 20 lako atspalvių, dažomas daugiau nei 200 spalvų arba dengiamas aliuminio dangteliais, kurie taip pat gali būti dažomi įvairiausiomis spalvomis arba anoduojami. Vidų bei išorę galima lakuoti arba dažyti skirtingomis spalvomis.

About Image

Mūsų produkcija

LANGAS „EURO 68"

68 mm profilis iš kliento pasirinktos medienos. Vokiška „Siegenia AUBI“ varstymo furnitūra, pasižyminti švelniu varstymu ir turinti papildomą mikroventiliacijos poziciją. Stiklo paketas su selektyviniu stiklu iš pasaulinio stiklo gamybos lyderio „Saint Gobain”.

LANGAS „EURO 78"

78 mm profilis iš kliento pasirinktos medienos Vokiška „Siegenia AUBI“ varstymo furnitūra, pasižyminti švelniu varstymu ir turinti papildomą mikroventiliacijos poziciją. Dėl storesnio rėmo dažniausiai montuojamas 3 stiklų paketas.

LANGAS „EURO 84"

84 mm profilis iš kliento pasirinktos medienos. Mikroventiliacija gali buti dviejų tipų: 1) laipsninė, 3-jų padėčių, 2) lango atidarymas iki galo. 3 stiklų 44mm storio paketas su selektyviniais stiklais iš pasaulinio stiklo gamybos lyderio „Saint Gobain“.

DANIŠKAS LANGAS

Medžio profilis iš kliento pasirinktos medienos. Daniška varstymo furnitūra, kuri yra specialaus senovinio dizaino. Stiklo paketas su selektyviniu stiklu iš pasaulinio stiklo gamybos lyderio „Saint Gobain“. Gali būti ir plastiko rėmelis stiklo pakete, saugantis stiklo kraštus nuo rasojimo, pailginantis medienos tarnavimo laiką ir taupantis šilumą.

HS SISTEMOS

Medžio profilis iš kliento pasirinktos medienos. Itin didelių gabaritų, labai storo rėmo medinės terasos durys/langai su į grindis įleidžiamu slenksčiu. Tai tvirčiausios terasos durys/langai, įmanomi pagaminti iš medienos. Stiklo paketas su selektyviniu stiklu iš pasaulinio stiklo gamybos lyderio „Saint Gobain“. Gali būti ir plastiko rėmelis stiklo pakete, saugantis stiklo kraštus nuo rasojimo, pailginantis medienos tarnavimo laiką ir taupantis šilumą.

TERASINĖS SULANKSTOMOS SISTEMOS

Medžio profilis iš kliento pasirinktos medienos. Naudodami specialią langų furnitūra plastikiniai langai arba durys gali būti sulankstyti kaip armonika. Tokios stumdomos sistemos panaudojimas leidžia maksimaliai išnaudoti sumontuoto gaminio užimamą plotą. Stiklo paketas su selektyviniu stiklu iš pasaulinio stiklo gamybos lyderio „Saint Gobain“. Gali būti ir plastiko rėmelis stiklo pakete, saugantis stiklo kraštus nuo rasojimo, pailginantis medienos tarnavimo laiką ir taupantis šilumą.

"SASH" ANGLIŠKO TIPO LANGAS

Medžio profilis iš kliento pasirinktos medienos. Naujos technologijos SASH mediniai langai tinka tiek modernaus dizaino šiuolaikiniam būstui, tiek istorinio paveldo pastatams. Stiklo paketas su selektyviniu stiklu iš pasaulinio stiklo gamybos lyderio „Saint Gobain“. Gali būti ir plastiko rėmelis stiklo pakete, saugantis stiklo kraštus nuo rasojimo, pailginantis medienos tarnavimo laiką ir taupantis šilumą.

pricing

pricing

Price & Plans

Basic Plan

Appointment

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Emergency

Advanced Plan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Consultancy

Classic Plan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Counter

78%

Project done

Construction Simulator

Happy Clients

Construction Simulator

62%

Completed Co.

Construction Simulator

85%

Country Cover

Construction Simulator