Kontaktai

Tvoros

Skardos profilio tvoros

Medžio tekstūros paviršius, atsparus aplinkos poveikiui;
lengvas montavimas be specialių įrankių;

Nereikia dažyti – aukštos kokybės gamyklinis dažymas užtikrina ilgaamžiškumą bei atsparumą;

Paviršius padengtas poliesterine danga (papildoma apsauga nuo UV spindulių bei korozijos);

Galima padaryti automatinius kiemo vartus ir vartelius.

Tvoros

Medinės tvoros

Šios tvoros sudarytos iš metalinio karkaso ir medinių lentelių, pagamintų iš Sibiro eglės. Lentelėms suteikiama 4 m. garantija, jei nėra mechaninių paviršiaus pažeidimų.

Tvoros

Metalinės tvoros

Metalinės surenkamos tvoros – lengvai ir greitai montuojamos, atsparios korozijai, galvanizuotos ir plastifikuotos metalinės tvoros. Šios tvoros skirtos įmonių, gyvenamųjų namų, žaidimo aikštelių ir kitų teritorijų aptvėrimui.
Metalinė tvora „STRYPAI“ – išsiskirianti originalumu skirta išskirtiniam ir gražiam teritorijų aptvėrimui. Tvora pagaminta iš cinkuotų bei dažytų 60×40 mm. profilio metalinių strypų, su nusmailintais galais.

Tvoros

Modulinės (segmentinės) tvoros

Šios tvoros skirtos įmonių, gyvenamųjų namų, žaidimo aikštelių ir kitų teritorijų aptvėrimui.

Tvoros

Kompozicinės tvoros ir dangos

Dėl savo savybių kompozicinės medžio-plastiko tvorelės ir dangos tinka terasoms, prieplaukoms, tilteliams, baseinų prieigoms. Iš šios medžiagos taip pat gali būti gaminami laiptai, suoliukai, dėžės gėlynams ir pan.

Tvoros

Turėklai metalo ir su stiklu

Greitai ir paprastai montuojami, atsparūs korozijai, galvanizuoti ir plastifikuoti turėklai skirti lauko terasoms ir balkonams aptverti. Turėklai gaminami dviejų tipų: su metalinėmis grotelėmis arba su stiklo plokšte.