Kontaktai

ŠILUMOS SIURBLIAI

GEOTERMINIAI ŠILUMOS SIURBLIAI

NIBE gamina 15 skirtingų tipų žemės šilumos siurblių, kurių galingumas svyruoja nuo 5 kW iki 40 kW. Naudojant kaskadinio jungimo metodiką sumoje galima išgauti 360 kW galingumą.

Geoterminiai šilumos siurbliai naudoja žemę arba gruntinius vandenis kaip šilumos šaltinį. Įdiegus NIBE žemės šilumos siurblius Jūsų energijos suvartojimas šildymui sumažės 75%.

Su šia NIBE žemės šilumos siurblių sistema Jus taip pat turėsite galimybę namuose įsirengti pasyvų ir aktyvų vėsinimą.

Energijos suvartojimas šildymui ir karšto vandens ruošimui gali buti sumažintas iki 75%, lyginant su šildymo sistemomis, kurios naudoja iškastinį kurą.

Šilumos siurbliai oras/vanduo

Šie šilumos siurbliai paverčia išorės oro energiją į šiluminę energiją, kuri sukuria Jūsų namuose komfortinę aplinką. Instaliavus NIBE šilumos siurblį oras/vanduo Jūsų energijos sąnaudos šildymui sumažės 50%, lyginant su įprastinėmis šildymo sistemomis.

Šilumos siurbliai oras/vanduo

Jūs turėtumete rinktis NIBE šilumos siurblį oras/vanduo, jeigu nėra galimybės isirengti žemės kolektoriaus arba išsigrežti grežinių.

Kiti katilai

Kiti NIBE katilai

Skystas kuras ir elektra yra laikomi pačiomis patogiausiomis šiluminės energijos išgavimo formomis, tačiau, tiems, kurie mėgsta šiek tiek laiko praleisti namuose, nevertėtų atmesti kieto kuro ir granulinių katilų, kurie taip pat suteikia galimybę gyventi ekonomiškai ir šiltai.

Tiek granulių, tiek kieto kuro naudojimas, yra ekologiškas procesas ir neteršia planetos.

Pasirinkti Jums tinkamiausią šiluminės energijos šaltinį, gali būti ne itin lengvas sprendimas. Skystas kuras ir elektra yra vieni iš patogiausių naudoti, tačiau tie, kuriems laiko sąnaudos katilinėje nėra bėda, kietas kuras/granulės irgi gali būti puikus sprendimas.

Jei Jums svarbi ekonominė laisvė ir galimybė rinktis kuro rūšį bet kuriuo momentu, NIBE kombinuoti katilai Jums būtų puikus sprendimas. Turėdami tokį katilą, Jūs esate apsaugoti nuo tam tikros kuro rūšies kainų šuolių, nes be papildomų investicijų, galite tuoj pat pereiti prie kitokio kuro naudojimo ir išvengti nuostolių.

Šildytuvai

Vandens šildytuvai

Mes parduodame tiek mažiausius vandens šildytuvus, kurie yra naudojami kaimo sodybose, tiek didžiausias vandens šildymo sistemas, kurios yra naudojamos mokyklose ir ligoninese.

Vandens talpa yra sukurta ir gaminama pagal šiuolaikinius slėgiminių indų standartus (PED 97/23 EC § 3.3). Tai leidžia NIBE vandens šildytuvams dirbti iki maksimalaus 10 bar slegio (1 MPa)

NIBE vandens šildytuvai yra nesenstančio dizaino. Pagaminti pagal aukščiausius gamybos ir saugumo standartus. Šių vandens šildytuvų izoliacija yra ypač veiksminga ir ekologiška. Gamyboje nenaudojama CFC medžiaga.

Šioje produktų grupėje rasite vandens šildytuvų skirtų tiek mažoms sodyboms, tiek dideliems komerciniams objektams. NIBE šildytuvai gali ruošti karštą vandenį ir ligoninėse, mokyklose ir kituose stambiuose visuomeninės paskirties objektuose.