Roletai

83

Dvigubi roletai

Tai naujoviška dviguba viršutinė kasetė su dviem valdymo mechanizmais. Vienoje kasetėje galima rinktis du skirtingus audinius – dienai ir nakčiai. Pagal Jūsų poreikius galite rinktis, ar pilnai užtamsinti kambarį, ar tik dekoruoti. Taip pat galima naudoti abu audinius vienu metu: ir kambario dekoravimui, ir užtamsinimui.

SLIDE 7 - TW_0030 - flat

Roletai ``Diena - naktis``

Diena naktis – tai dvisluoksnis roletas, gaminamas iš horizontaliai juostuoto audinio. Lengvai patraukus roleto grandinėlę, vienas audinio sluoksnis pasislenka ir langas užsitemdo. Galimos roletų variacijos – paprasti arba kasetiniai; montuojami ant lango, nišoje arba virš jos.

Roletai plastikiniams langams

1736f27e57b234d7944f478422a332da--french-door-curtains-french-doors

Kadangi vis dažniau namuose renkamės plastikinius langus, juos įsigiję ieškome, kuo jį uždengti nakties bei dienos metu. Roletai plastikiniams langams – tai puikus būdas pasislėpti nuo dienos šviesos arba aplinkinių žvilgsnių tamsiu paros metu. Jie unikalūs tuo, kad yra montuojami į lango stiklajuostes.

Foto roletai

Tokio tipo langų uždanga atrodo itin įspūdingai, todėl ją drąsiai galima rinktis kaip pagrindinį kambario akcentą. Išsirinkite geros kokybės paveikslėlį ar nuotrauką ir mes padėsime Jums sukurti įspūdingą namų stilių.

SLIDE 7 - TW_0030 - flat

Žaliuzės

5fe100632c40ab8fd9823aecded93d95

Vertikaliosios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės naudojamos įvairiausios paskirties patalpose. Jomis nesunkiai suteiksite solidumo ir elegancijos firmos biurui, sukursite jaukią ir ramią aplinką savo namuose. Šios žaliuzės švelniai išsklaido ir sureguliuoja į pro langus sklindantį šviesos srautą, bei sukuria naują išskirtinį interjerą.

70b34e4724107b3

Vertikalios žaliuzės ``Saulės burė``

Šios žaliuzės ne tik apsaugo nuo saulės, bet tuo pačiu šviesą paverčia savarankišku interjero elementu. Saulės šviesą šio tipo žaliuzės naudoja tam, kad būtų sukurta jaukumo atmosfera, ir netgi uždarytos, jos savo forma sudaro lange gražų šviesos ir šešėlių paveikslą. Šios žaliuzės lengvai pritaikomos, jos tampa ne tik kambario puošmena, bet ir būsto fantazijos dalimi.

in

Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės – langinės yra puikus sprendimas norint apsaugoti savo langus, duris ar vartus nuo įsilaužimo ar chuliganizmo. Šios žaliuzės žiemą puikiai sulaiko šaltį. Šilumos energetiniai nuostoliai pro langus sumažėja iki 40%, todėl žiemos metu patalpose bus šilčiau. Šių žaliuzių pagalba vasaros metu patalpose bus vėsiau, nes žaliuzės sulaikys tiesioginius saulės spindulius.

25mm-35mm-50mm-Wooden-Venetian-Blinds-with.jpg_350x350

Horizontaliosios medinės žaliuzės

Natūralių medžio juostelių žaliuzės padeda sukurti išskirtinį, prabangų interjerą. Horizontalios medinės žaliuzės puikiai dera prie visų interjero elementų ir suteikia natūralumą. Juostelės gaminamos iš lengvos ir tvirtos medienos, padengtos specialiu laku, kuris apsaugo nuo saulės blukinimo ir drėgmės.

Persiana-horizontal-alumnio-25-mm-15-mm-11

Horizontaliosios aliuminės žaliuzės

Horizontalios aliumininės žaliuzės – tai klasika. Jos laikomos viena iš praktiškiausiu žaliuzių rušių. Lengvos, išskirtinės, jos idealiai prisitaiko tiek prie minimalistinio ofisinio interjero, tiek prie namų atmosferos jaukumo.
Horizontalios aliumininės žaliuzės nepraleidžia saulės šviesos, nesideformuoja, netraukia dulkių ir purvo, nekaupia statinio krūvio.

6

Horizontalios fasado žaliuzės

Horizontalios fasado žaliuzės – viena efektyviausių priemonių apsaugai nuo saulės, nes žaliuzės, montuojamos langų išorėje, atspindi didžiąją saulės spindulių dalį jiems dar nepasiekus stiklo. Šias žaliuzes lengva valdyti, kontroliuoti saulės šviesos patekimą į patalpą.

9-tnbaltic.lt

Plisuotos žaliuzės

Plisuotų žaliuzų paskirtis – reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Šios unikalios žaliuzės ne tik pagyvina, bet ir sukuria stilingo ir modernaus interjero įspūdį.

Panelines-zaliuzes3-b2641686fb51f5411beeb32bd583b63e

Panelinės žaliuzės

Panelinės žaliuzės gali būti labai įvairios, kombinuojant net kelis audinius ar spalvas. Šios žaliuzės patalpoje sukuria ypatingą atmosferą, kadangi slankiojami audiniai persidengia.

89352-sg_markizes-6

Margizės

Pagrindinė markizės funkcija – sudaryti šešėlį bei norimą pavėsį, kurio plotą galima reguliuoti markizės pagalba. Ji taip pat puikiai apsaugos jus ir nuo nedidelio lietaus.

Taip pat prekiaujame roletais stoglangiams bei roletais valdomais varikliu

Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinkleliai - rėmeliai

Tinkleliai – rėmeliai, tai patikima apsauga nuo uodų ir kitų skraidančių vabzdžių. Siauras ir lengvas aliumininis rėmelis montuojamas lango išorėje iš vidinės pusės, tvirtinami magnetų ar laikiklių pagalba prie lango rėmo. Tai nesudėtingas montavimas bei užtikrintas patvarumas bei funkcionalumas.

Tinkleliai - durys

Tinklelis – durys naudojamas patalpų apsaugai nuo vabzdžių. Tai geriausias sprendimas, norint apsaugoti nuo vabzdžių patalpas, kur dažnai varstomos durys. Tinklelis nuo vabzdžių – tai stabilios ir tvirtos konstrukcijos durų rėmas, pagamintas iš tvirto aliuminio profilio sistemos, kuris nekeičia savo formos bei išlaiko puikiai įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris.

Taip pat prekiaujame tinkleliais – roletais.

Paslaugos

Matavimas – patyrę įmonės meistrai išmatuos užsakomas žaliuzes, roletus, romanetes, markizes, apsaugines grotas, vartus, langus namuose ar biure Jums patogiu laiku.

Montavimas – atliekami visų produktų montavimo darbai. Bendrovės darbuotojai sumontuos užsakomas žaliuzes, roletus, romanetes, markizes, apsaugines grotas, vartus, langus namuose ar biure Jums patogiu laiku.

Remontas – sugedus Jūsų įsigytam produktui, galite pristatyti gaminius į mūsų biurą arba išsikviesti meistrą į namus Jums patogiu laiku. Esant galimybei meistras suremontuos vietoje.